Προωθητές Ευρ. Προγ/των

Ομάδα Έργου

Τα μέλη της ομάδας που έχει αναλάβει την υλοποίηση του έργου "Building rapport to prevent early school leaving" είναι :

Νόμιμος Εκπρόσωπος : Κλινάκης Απόστολος, Περιφερειακός Διευθυντής

Υπεύθυνος Έργου : Μανασσάκης Βασίλης, Προωθητής Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων, Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης, Κρήτης.

Υπεύθυνη για τη σχολική διαρροή : Καψάσκη Αγγελική, Σχολική Σύμβουλος Φιλολόγων Ρεθύμνου.

Υπεύθυνη για τη δεύτερη ευκαιρία - μαθητεία : Αγγελιδάκη Δέσποινα, Σχολική Σύμβουλος Αγγλικής Γλώσσας Ηρακλείου-Ρεθύμνου.

Υπεύθυνος για τα videos : Πανσεληνάς Γεώργιος, Σχολικός Σύμβουλος Πληροφορικής ανατολικής Κρήτης.

Βίντεο λήψη και επεξεργασία : Βασιλάκης Σπύρος, Καθηγητής Πληροφορικής Δ/θμιας Εκπ/σης, Μπλάτσιος Χαρίλαος, Καθηγητής Πληροφορικής Δ/θμιας Εκπ/σης, Πιταροκοίλη Στέλλα, Καθηγήτρια Πληροφορικής Δ/θμιας Εκπ/σης,

Οικονομική Διαχείριση : Φλουρής Κωσταντίνος, Προϊστάμενος τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων

Τεχνική Υποστήριξη : Παπαδάκης Σταύρος, Καθηγητής Πληροφορικής Δ/θμιας Εκπ/σης